Ana sayfa

World Connection Technology Co., Ltd

Şirket profili
Geçtiğimiz yıllarda, World Connection iç piyasaya ve üçüncü şahıslar aracılığıyla ihracata odaklandı. 2012 yılında denizaşırı pazarları kendimiz keşfetmeye, hem yeni hem de ikinci el ağ donanımları satmaya başladık, müşterilerimize karları artırma, harcamaları azaltma, küresel pazarda rekabet etme konusunda yardımcı olduk, World Connection şu anda dünya çapında müşterilere sahip, Avrupa'yı dağıtan, Amerika, asya, orta doğu ve afrika.

2960X, 2960XR, 3850, 3650 serisi, ISR Serisi, SFP / GLC Modülleri için geniş envanter sayesinde, bir kısmı% 86 indirim veya üstüne ulaşabilir, World Connection müşteriler için hızlı ve zamanında teslimat sağlar. Güvenilir, uzun vadeli iş ortaklarınız olmak için çabalıyoruz.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2012 yılında denizaşırı pazarını kendimiz keşfetmeye başlıyor, hem yeni hem de önceden sahip olunan ağ ekipmanlarını satıyoruz, müşterilere karları artırmaya, masrafları azaltmaya, küresel pazarda rekabet etmeye yardımcı oluyoruz, World Connection artık dünya çapında müşterilere sahip, Avrupa'ya yayılıyor, Amerika, Asya, Orta Doğu ve Afrika.

World Connection Technology Co., Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : Cisco

No. Çalışanları : 100~150

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Cisco 10Gb Ethernet Anahtarı satış için iyi kalite Cisco 10Gb Ethernet Anahtarı satış için