Ana sayfa World Connection Technology Co., Ltd Fabrika turu
Sertifika
iyi kalite Cisco 10Gb Ethernet Anahtarı satış için
iyi kalite Cisco 10Gb Ethernet Anahtarı satış için
Müşteri yorumları
Başa çıkmak için harika bir şirket! Kolay, hızlı işlemler

—— Aaron

Yıllarca Michelle ile çalışıyoruz, her zaman bir zevk!

—— Dave

Başa çıkmak için harika ekip ve harika ürünler ve deneyimler

—— Joe

Mükemmel müşteri hizmetleri ve ürünü, A + tüm yol

—— Kurt

Büyük dostu şirket - anlaşma yapmak için lütfen

—— Nigel

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Ürünlerimizi nereden aldık?

  Tüm ekipmanlarımızı çalışma ortamlarından alıyoruz. Envanterimizin çoğu, iflas, küçülme nedeniyle varlıklarını tasfiye eden şirket ve kuruluşlardan geliyor ... Mevcut müşterilerimizden birçok parça satın alıyor ve varlık kurtarma uzmanlarından kaynak ekipmanı alıyoruz.

  'Temiz' dizileri olan bir ürüne ihtiyacımız var. O nedir?

  'Seriyi temizle', satın aldığınız ürünün şu anda sözleşmede bulunmadığı ve bu nedenle üretici tarafından desteklenebileceği anlamına gelir. Sıklıkla bahsedilen bir destek sözleşmesi örneği SMARTnet'tir. Bu durumun ürün kalitesi veya geçmiş veya güncel durumu ile ilgisi yoktur.

  Sunduğumuz ürünler 'temiz' olabilir veya olmayabilir. Tıpkı yazılım sürümlerini belirtmediğimiz, garanti etmediğimiz veya kontrol etmediğimiz gibi, benzer şekilde bu durum üzerinde herhangi bir kontrole sahip değiliz. Özel durumlarda, 'seri seri' ünitelere erişimimiz olabilir. Bu durumla bir ürün talep etmek için lütfen satın almadan önce satış ekibimizle iletişime geçin. Temiz bir seri birim satın alırsanız ve SMARTnet'i eklemek isterseniz, bu düzenlemeleri satış kanalı üzerinden kendiniz yapmanız gerekir.

  Bu bilgilerin hiçbiri garanti edilmez ve üreticinin ne yapacağını kontrol edemeyiz, ancak bu bilgi birikimimiz sektördeki kapsamlı endüstri tecrübemize ve kolektif bilgiye dayanmaktadır.

 • OEM / ODM
 • Ar-Ge
İletişim bilgileri
World Connection Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Lau

Tel: 86--13670113421

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)