Bizimle iletişim kur
Lau

Telefon numarası : +86 13670113421

Naber : +8613670113421

Üretim hattı
Ürünlerimizi nereden aldık?

Tüm ekipmanlarımızı çalışma ortamlarından alıyoruz. Envanterimizin çoğu, iflas, küçülme nedeniyle varlıklarını tasfiye eden şirket ve kuruluşlardan geliyor ... Mevcut müşterilerimizden birçok parça satın alıyor ve varlık kurtarma uzmanlarından kaynak ekipmanı alıyoruz.

'Temiz' dizileri olan bir ürüne ihtiyacımız var. O nedir?

'Seriyi temizle', satın aldığınız ürünün şu anda sözleşmede bulunmadığı ve bu nedenle üretici tarafından desteklenebileceği anlamına gelir. Sıklıkla bahsedilen bir destek sözleşmesi örneği SMARTnet'tir. Bu durumun ürün kalitesi veya geçmiş veya güncel durumu ile ilgisi yoktur.

Sunduğumuz ürünler 'temiz' olabilir veya olmayabilir. Tıpkı yazılım sürümlerini belirtmediğimiz, garanti etmediğimiz veya kontrol etmediğimiz gibi, benzer şekilde bu durum üzerinde herhangi bir kontrole sahip değiliz. Özel durumlarda, 'seri seri' ünitelere erişimimiz olabilir. Bu durumla bir ürün talep etmek için lütfen satın almadan önce satış ekibimizle iletişime geçin. Temiz bir seri birim satın alırsanız ve SMARTnet'i eklemek isterseniz, bu düzenlemeleri satış kanalı üzerinden kendiniz yapmanız gerekir.

Bu bilgilerin hiçbiri garanti edilmez ve üreticinin ne yapacağını kontrol edemeyiz, ancak bu bilgi birikimimiz sektördeki kapsamlı endüstri tecrübemize ve kolektif bilgiye dayanmaktadır.