Ana sayfa ÜrünlerCisco Optik Modüller

sfp optik modül 2 Oz Gigabit Optik Alıcı-Verici, Kurumsal Uyumlu Optik Alıcı-Vericiler

Sertifika
iyi kalite Cisco 10Gb Ethernet Anahtarı satış için
iyi kalite Cisco 10Gb Ethernet Anahtarı satış için
Müşteri yorumları
Başa çıkmak için harika bir şirket! Kolay, hızlı işlemler

—— Aaron

Yıllarca Michelle ile çalışıyoruz, her zaman bir zevk!

—— Dave

Başa çıkmak için harika ekip ve harika ürünler ve deneyimler

—— Joe

Mükemmel müşteri hizmetleri ve ürünü, A + tüm yol

—— Kurt

Büyük dostu şirket - anlaşma yapmak için lütfen

—— Nigel

Ben sohbet şimdi

sfp optik modül 2 Oz Gigabit Optik Alıcı-Verici, Kurumsal Uyumlu Optik Alıcı-Vericiler

Çin sfp optik modül 2 Oz Gigabit Optik Alıcı-Verici, Kurumsal Uyumlu Optik Alıcı-Vericiler Tedarikçi
sfp optik modül 2 Oz Gigabit Optik Alıcı-Verici, Kurumsal Uyumlu Optik Alıcı-Vericiler Tedarikçi sfp optik modül 2 Oz Gigabit Optik Alıcı-Verici, Kurumsal Uyumlu Optik Alıcı-Vericiler Tedarikçi sfp optik modül 2 Oz Gigabit Optik Alıcı-Verici, Kurumsal Uyumlu Optik Alıcı-Vericiler Tedarikçi sfp optik modül 2 Oz Gigabit Optik Alıcı-Verici, Kurumsal Uyumlu Optik Alıcı-Vericiler Tedarikçi sfp optik modül 2 Oz Gigabit Optik Alıcı-Verici, Kurumsal Uyumlu Optik Alıcı-Vericiler Tedarikçi

Büyük resim :  sfp optik modül 2 Oz Gigabit Optik Alıcı-Verici, Kurumsal Uyumlu Optik Alıcı-Vericiler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN / ABD / Malezya
Marka adı: CISCO
Model numarası: Xfp-10ger-192ir +

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Orijinal kutuyu korumak için çift ambalaj
Teslim süresi: 1-3days
Ödeme koşulları: T/T, WU, Moneygram
Yetenek temini: 80pcs / hafta
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Maksimum mesafe: 80 Km Özellikleri: 1 x 10GBase-ER / EW Ağı
Türü: XFP Bağlayıcı türü: Çift-SC
Ürün adı: Cisco Optik Modülleri Ağırlık: 2 OZ

sfp optik modül Cisco Xfp-10ger-192ir + XFP, 10 Gb / s, 10GBase-ER, SMF, 1550nm, 40KM için alıcı-verici

Cisco XFP-10GER-192IR XFP Modülü, müşterilere veri merkezi, kurumsal kablo dolabı ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için çeşitli 10 Gigabit Ethernet ve SONET / Paket Üstü / SDH (POS) bağlantı seçenekleri sunar.

model

Marka

Cisco

tip

tip

XFP

ayrıntılar

Özellikler

1 x 10 GBase-ER / EW

Özellikler

Özellikler

1 x 10GBase-ER / EW Ağı

İletişim bilgileri
World Connection Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Michelle

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)