sfp optik modül 2 Oz Gigabit Optik Alıcı-Verici, Kurumsal Uyumlu Optik Alıcı-Vericiler

Temel bilgi
Menşe yeri: CN / ABD / Malezya
Marka adı: CISCO
Model numarası: Xfp-10ger-192ir +
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Orijinal kutuyu korumak için çift ambalaj
Teslim süresi: 1-3days
Ödeme koşulları: T/T, WU, Moneygram
Yetenek temini: 80pcs / hafta

sfp optik modül Cisco Xfp-10ger-192ir + XFP, 10 Gb / s, 10GBase-ER, SMF, 1550nm, 40KM için alıcı-verici

Cisco XFP-10GER-192IR XFP Modülü, müşterilere veri merkezi, kurumsal kablo dolabı ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için çeşitli 10 Gigabit Ethernet ve SONET / Paket Üstü / SDH (POS) bağlantı seçenekleri sunar.

model

Marka

Cisco

tip

tip

XFP

ayrıntılar

Özellikler

1 x 10 GBase-ER / EW

Özellikler

Özellikler

1 x 10GBase-ER / EW Ağı

İletişim bilgileri
Michelle

Naber : 8613670113421