Takılabilir Cisco Optik Modülleri, Dayanıklı Gigabit Optik Alıcı-Verici GLC-LH-SMD =

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CISCO
Sertifika: FCC ISO
Model numarası: GLC-LH-SOF =
Min sipariş miktarı: 1/ADET
Fiyat: USD70-100/pcs
Ambalaj bilgileri: Orijinal Yeni Cisco Ambalaj + Büyük dış ambalaj kutusu
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Günde 60 adet
Ürün adı: Cisco Modülleri GLC-LH-SMD = Açıklama: uyumlu Cisco SFP alıcı-verici modülü
Koşul: Temiz Bağlantı noktası: 0
Paket ağırlığı: 0.5 KG Boyutlar (G x D x Y): 44,5 cm x 44,5 cm x 4,4 cm
Nakliye: DHL FEDEX UPS Vb Garanti: 1 yıl

Ürün resmi

GLC-LH-SMD = CISCO Optik SFP alıcı-verici modülü

♦ Detay: GLC-LH-SMD = Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH SFP, Çok Modlu ve Tek Modlu Fiberler için üretilmiştir. IEEE 802.3z 1000BASE-LX standardına uyumlu 1000BASE-LX / LH SFP, çok modlu fiberlerde 10 km'ye ve 550 metreye kadar standart tek modlu fiber optik bağlantı açıklıklarında çalışır. Eski modlu fiber tipi üzerinden kullanıldığında, verici bir mod şartlandırma yama kablosu ile bağlanmalıdır. 1300-nm dalga boyu, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı ve DOM desteği, çift LC / PC konektörü.

Ürün Açıklaması

Cisco GLC-LH-SMD =: Yeni Mühürlü Temiz Seri (AB veya AB Dışı)

Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH SFP alıcı-verici modülü, MMF / SMF, 1310nm, DOM

1 Tablo 1, GLC-LH-SMD'nin Hızlı Özelliklerini göstermektedir

Marka adı Cisco
Ürün model numarası GLC-LH-SOF =
Form faktörü Eklenti modülü
Elyaf Türü MMF
Optik dalga boyu 1310 nm
Ürün Ağırlığı 0.32 ons

ilgili ürünler

LC GLC-LH-SMD olarak = Aşağıdaki Cisco itmes'leri de ilginizi çekebilir:

Paketleme ve nakliye

GLC-LH-SMD'nin paketlenmesi ve gönderilmesi =?

Ambalaj: orijinal CISCO kutusunun içinde ve dışında korumalı bir karton

Nakliye: sipariş sonra 3 iş günü içinde Teslimat, DHL / UPS / FedEx ve böylece

Cisco GLC-LH-SMD = stoktaki her zamanki gibi, gönderilmeye hazır!

kargo toplama.jpg

Neden bizi seçmelisiniz?
  • Büyük Envanter
  • Rekabetçi fiyat
  • Hızlı sevkiyat
  • Hasta ve Deneyimli Servis

neden bizi seçmelisiniz.jpg

SSS

S: Bu Cisco modülü GLC-LH-SMD = NIB mi?

A: Evet, NIB ve temiz seri.

S: GLC-LH-SMD garanti süreniz ne kadardır?

A: Biz yeni öğeler için 1 yıl garanti ve kullanılan için 90 gün garanti.

S: GLC-LH-SMD = 'yi bana nasıl gönderirsiniz?

A: Biz DHL ile işbirliği, TNT, Fedex, UPS doğrudan, iletici aracılığıyla değil, bu yüzden çoğu zaman onları daha hızlı yollayabilirsiniz. Her zaman Asya'ya 1-2 gün, AB'ye ve Orta Doğu'ya 2-3 gün sürer.

Bizimle iletişime geçin

GLC-LH-SMD = hakkında daha fazla bilgi edinin. Lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  • E-posta: seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp / Wechat: + 86-13923214671
  • Ekleme: 7 / F PARLAK YOL KULESİ NO. 31 MONG KOK RD, HK.

… ..Biz Cisco Modülü Hakkında Konuşalım GLC-LH-SMD = ………… ....

İletişim bilgileri
Seven

Telefon numarası : +8613923214671

Naber : +8613670113421