Cisco SFP-10G-LR-X - 10GBASE-LR 10km 1310nm SFP + SFP +, 10 Gb / s, 10 GBaz-LR, SMF, 1310nm, 10 KM

Temel bilgi
Menşe yeri: CN / ABD / Malezya
Marka adı: CISCO
Model numarası: SFP-10G-LR-X
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Orijinal kutuyu korumak için çift ambalaj
Teslim süresi: 1-3days
Ödeme koşulları: T/T, WU, Moneygram
Yetenek temini: 80pcs / hafta
Şimdi başvurun
transfer oranı: 10 Gbps Dalga boyu: 1550nm
Veri Transfer Hızı: 1 Gbps Ağırlık: 2 OZ
Ürün adı: Cisco Optik Modülleri Fiber kablo: SMF

Cisco SFP-10G-LR-X - 10GBASE-LR 10 km 1310nm SFP + SFP +, 10 Gb / s, 10 GBase-LR, SMF, 1310nm, 10 KM

· 10km Erişim

· 1310nm Dalga Boyu

· Üçüncü parti; % 100 Cisco Uyumlu

· Ticari sıcaklık

SFP-10G-LR-X-BN,% 100 Cisco uyumlu 10GBASE-LR 10km 1310nm SFP + alıcı verici modülüdür.

model

Marka

CISCO

model

SFP-10G-LR-X

ayrıntılar

Cihaz tipi

telsiz

Standartlar

SMF

dalga boyu

1310nm

Fiber kablo

Tek modlu Optik Fiber

Limanlar

10GBASE-LR

Maksimum uzaklık

10km

Transfer oranı

10 Gb / sn

LED'ler

Güç, Bağlantı / Etkinlik, Tam Çift Yönlü ve Hız

çevre

Sıcaklık

0? ~ 70? C

Boyutlar ve Ağırlık

Ağırlık

2 oz.

İletişim bilgileri
Michelle

Naber : +8613670113421