sfp optik alıcı-verici Cisco XENPAK-10GB-ER + Uyumlu 10GBase-ER XENPAK Alıcı-Verici (SMF, 1550nm, 40km, SC, DOM)

Temel bilgi
Menşe yeri: CN / ABD / Malezya
Marka adı: CISCO
Model numarası: XENPAK-10GB ER +
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Orijinal kutuyu korumak için çift ambalaj
Teslim süresi: 1-3days
Ödeme koşulları: T/T, WU, Moneygram
Yetenek temini: 80pcs / hafta
Şimdi başvurun
Dalga boyu: 1550nm Arabirim türü: ZR
Teknik Özellikler: 1 x 10 GBase-ER Maksimum mesafe: 10km
Ürün adı: Cisco Optik Modülleri Ağ medyası: SMF

sfp optik alıcı - verici Cisco XENPAK-10GB-ER + Uyumlu 10GBase-ER XENPAK Telsiz (SMF, 1550nm, 40km, SC, DOM)

· Cisco XENPAK-10GB-ER + Uyumlu

· Güvenilir bağlantı için XENPAK form faktörü ve 10 Gigabit hız

· Tek modlu fiber ile kullanım için SC konektörü

model

Marka

AddOn - Ağ Yükseltmeleri

model

XENPAK-10GB ER + -AO

ayrıntılar

Cihaz tipi

telsiz

Ağ medyası

SMF

dalga boyu

1550nm

Transfer oranı

10 Gb / sn

Özellikler

özellik

Uyumlu oem: cisco

OEM Parça Numaraları ile Uyumlu: XENPAK-10GB-ER +

Bağlayıcı: SC

DOM: DOM

Form Türü: XENPAK

Erişim: 40km

Hız: 10GBase

Hız Açıklaması: 10-Gigabit

Telsiz Tipi: ER

İletişim bilgileri
Michelle

Naber : +8613670113421