3DES / AES Cisco Endüstriyel Güvenlik Duvarı, ASA5520-BUN-K9 Cisco Donanım Güvenlik Duvarı Ürünleri

Temel bilgi
Menşe yeri: CN / ABD / Malezya
Marka adı: CISCO
Model numarası: ASA5520-BUN-K9
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Orijinal kutuyu korumak için çift ambalaj
Teslim süresi: 1-3days
Ödeme koşulları: T/T, WU, Moneygram
Yetenek temini: 80pcs / hafta
VPN: 250 IPsec VPN eş Güç girişi: 100 ila 240 VAC
LAN Portları: 5 x RJ-45 Flash: 8 gb
Ürün adı: Cisco Ağ Güvenliği Güvenlik Duvarı Koşul: Yepyeni mühürlü
Vurgulamak:

cisco network firewall hardware

,

cisco asa firewall

CISCO ASA5520-BUN-K9 Cisco 5520 Adaptif Güvenlik Cihazı Güvenlik Duvarı ASA 5520 Cihazı SW, HA, 4GE + 1FE, 3DES / AES ile

Hızlı Genel Bakış

Cisco ASA 5500 Serisi, işletmelerin Güvenli Sınırsız Ağ boyunca güçlü bir güvenlik dağıtmasını sağlar. Cihazlar, ağ güvenlik duvarını, uygulama güvenliğini ve saldırı korumasını, kanıtlanmış performans ve güvenilirlik sağlayan uygun bir cihaz form faktörüne entegre eder. Cisco ASA cihazları uzaktan erişim, izinsiz giriş önleme, içerik güvenliği, birleşik iletişim ve botnet'ler için çok sayıda gelişmiş güvenlik özelliği ile genişletilebilir.

ayrıntılar


Cisco Secure Borderless Networks, işletmelerin güvenliği, görünürlüğü ve yasal uyumluluğu korurken verimliliği en üst düzeye çıkarmasını sağlar; Daha önce mobil kullanıcılara güvenli bir şekilde bağlanarak çalışan verimliliğini ve operasyonel verimliliği ele almak ve arttırmak için çok mimari açıdan zorlu olan müşterilere, ortaklara ve pazarlara ulaşma - bilgi güvence altına alınırken, denetim yolları tutulur ve bilgisayar korsanları ağdan çıkarılır.

Cisco ASA 5500 Serisi, işletmelerin Güvenli Sınırsız Ağ boyunca güçlü bir güvenlik dağıtmasını sağlar. Cihazlar, ağ güvenlik duvarını, uygulama güvenliğini ve saldırı korumasını, kanıtlanmış performans ve güvenilirlik sağlayan uygun bir cihaz form faktörüne entegre eder. Cisco ASA cihazları uzaktan erişim, izinsiz giriş önleme, içerik güvenliği, birleşik iletişim ve botnet'ler için çok sayıda gelişmiş güvenlik özelliği ile genişletilebilir. Ayrıca ASA 5500 Serisi'nin en yeni üyesi olan ASA 5585-X Uyarlamalı Güvenlik Cihazı, endüstrideki en etkin güvenlik çözümünü sektöre en etkili güvenlik çözümünü sunmak için, dünyanın en kanıtlanmış güvenlik duvarını sektördeki en etkili IPS-garanti kapsamı ile birleştiriyor. iş riskini azaltın ve mevzuata uygunluğu ele alın. Cisco ASA 5585-X, günümüzün en dinamik organizasyonlarının büyüyen ihtiyaçlarını karşılamak için en yüksek VPN oturum sayımlarına, çıktılarına ve bağlantı hızına ve kapasiteye kadar kompakt bir 2 raflı ünite ayak izinde ölçeklendiriyor. Cisco ASA 5500 Serisinin performans ve ölçeklenebilirliği hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen model karşılaştırma sayfasını görüntüleyin.

Nakliye

Teslim seçenekleri

Tahmini varış zamanı

DHL

2-3WORKING GÜNLERİ

FedEx

2-4WORKING GÜNLERİ

TNT

2-5WORKING GÜNLERİ

Lütfen dikkat: Yukarıda belirtilen bilgiler sadece referans amaçlıdır, takip teslimat programı için sizi haberdar edeceğiz.

İade Malzeme Yetkilendirmesi (RMA) Süreci

Cisco ürünleriniz başarısız olursa, ürün arızasını doğrulamak için satış temsilcinize başvurmanız gerekir. Sorun hala uzaktan destek yöntemleriyle düzeltilemiyorsa, örneğin e-posta veya telefon desteği, RMA prosedürü yayınlanacaktır.

Ödeme metodları

Havale / Para Gram / Western Union

İletişim bilgileri
Michelle

Naber : +8613670113421