Orijinal 1000 BASE -LX Cisco Sfp Gbic ModülleriGLC-FE-100LX-RGD Uzun Ömür

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CISCO
Sertifika: FCC ISO
Model numarası: GLC-FE-100LX RGD
Min sipariş miktarı: 1/ADET
Fiyat: USD8-25/pcs
Ambalaj bilgileri: Orijinal Yeni Cisco Ambalaj + Büyük dış ambalaj kutusu
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Günde 60 adet
Şimdi başvurun
Ürün adı: Cisco ModülleriGLC-FE-100LX-RGD Açıklama: uyumlu Cisco SFP alıcı-verici modülü
Koşul: Temiz Bağlantı noktası: 0
Paket ağırlığı: 0.5 KG Boyutlar (G x D x Y): 44,5 cm x 44,5 cm x 4,4 cm
Nakliye: DHL FEDEX UPS Vb Garanti: 1 yıl

Ürün resmi

Orijinal Cisco 1000BASE-LX sfp optik modül

GLC-FE-100LX RGD

♦ Detay: 100 Mb portlar için Cisco 100BASE-LX SFP alıcı verici modülü, 1310 nm dalga boyu, SMF üzerinden 10 km. Sadece Cisco Catalyst 3560-8PC ve Catalyst 3560-12PC kompakt anahtarlarında

Ürün Açıklaması

Cisco GLC-FE-100LX-RGD: Uyumlu Cisco Temiz Seri (AB veya AB dışı)

Cisco 100BASE-EX SFP (40km) modülü GLC-FE-100LX-RGD =

1 Tablo 1'de GLC-FE-100LX-RGD Hızlı Özellikleri gösterilmektedir.

Cihaz tipi SFP (mini-GBIC) alıcı-verici modülü - LC çoklu mod
Form faktörü Eklenti modülü
Kablolama tipi 100Base-LX
Veri aktarım hızı 125 Mb / sn
Optik dalga boyu 1310 nm
Veri Bağlantısı Protokolü Hızlı internet
Maksimum Transfer Mesafesi 2 km
Boyutlar (WxDxH) 1.37 cm x 5.825 cm x 1.352 cm
ilgili ürünler

Co Cisco Optik modül GLC-FE-100LX-RGD olarak Aşağıdaki Cisco itmes'leriyle de ilginizi çekebilir:

Paketleme ve nakliye

GLC-FE-100LX-RGD nasıl paketlenir ve gönderilir?

Ambalaj: orijinal CISCO kutusunun içinde ve dışında korumalı bir karton

Nakliye: sipariş sonra 3 iş günü içinde Teslimat, DHL / UPS / FedEx ve böylece

Cisco GLC-FE-100LX-RGD stokta her zamanki gibi, gönderilmeye hazır!

kargo toplama.jpg

Neden bizi seçmelisiniz?
  • Büyük Envanter
  • Rekabetçi fiyat
  • Hızlı sevkiyat
  • Hasta ve Deneyimli Servis

neden bizi seçmelisiniz.jpg

Bizimle iletişime geçin

GLC-FE-100LX-RGD hakkında daha fazla bilgi edinin. Lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  • Yedi Jiang / Satış Departmanı
  • E-posta: seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp / Wechat: + 86-13923214671

… .... Cisco Optik Modülü hakkında daha fazla konuşalım. GLC-FE-100LX-RGD …….

İletişim bilgileri
Seven

Telefon numarası : +8613923214671

Naber : +8613670113421