SFP Cisco Fiber Alıcı-Verici Modülü, Fiber Optik Ethernet Alıcı-Verici SFP-10G-SR-S

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CISCO
Sertifika: FCC ISO
Model numarası: SFP-10G-SR-S
Min sipariş miktarı: 1/ADET
Fiyat: USD20-40/pcs
Ambalaj bilgileri: Orijinal Yeni Cisco Ambalaj + Büyük dış ambalaj kutusu
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Günde 60 adet
Şimdi başvurun
Ürün adı: Cisco Modülleri SFP-10G-SR-S Açıklama: uyumlu Cisco SFP alıcı-verici modülü
Koşul: Temiz Bağlantı noktası: 0
Paket ağırlığı: 0.5 KG Boyutlar (G x D x Y): 44,5 cm x 44,5 cm x 4,4 cm
Nakliye: DHL FEDEX UPS Vb Garanti: 1 yıl

Ürün resmi

Cisco Uyumlu Fiber optik modül SFP-10G-SR-S

SFP Alıcı-Verici Modülü

♦ Detay: SFP-10G-SR-S Cisco 10GBASE-SR modülü SFP-10G-SR-S, standart Fiber Dağıtılmış Veri Arabirimi (FDDI)-dereceli çok modlu fiber (MMF) üzerinde 26 metre bağlantı uzunluğunu destekler. 2000 MHz * km MMF (OM3) kullanarak, 300 metreye kadar bağlantı uzunluğu mümkündür. 4700 MHz * km MMF (OM4) kullanarak, 400 metreye kadar bağlantı uzunluğu mümkündür.

Ürün Açıklaması

Cisco SFP-10G-SR-S: Uyumlu Cisco Temiz Seri (AB veya AB dışı)

Cisco 10GBASE-SR SFP Modülü, Kurumsal Sınıf

1 Tablo 1, SFP-10G-SR-S'nin Hızlı Özelliklerini göstermektedir

Ürün numarası SFP-10G-SR-S
Açıklama MMF için Cisco 10GBASE-SR SFP + Modülü
tip 10GBASE-SR 850nm MMF
İletim Gücü (dBm) Maksimum minimum
-1,2 -7.3
Güç Almak (dBm) Maksimum minimum
-1.0 -9.9
İletim ve Dalga Boyu Alma (nm) 840 - 860
Kefalet Mandalı Rengi Bej
Güç Tüketimi (W) 1
Çalışma sıcaklığı aralığı COM
ilgili ürünler

Co Cisco Optik modül SFP-10G-SR-S olarak Aşağıdaki Cisco itmes'leriyle de ilginizi çekebilir:

Paketleme ve nakliye

SFP-10G-SR-S nasıl paketlenir ve gönderilir?

Ambalaj: orijinal CISCO kutusunun içinde ve dışında korumalı bir karton

Nakliye: sipariş sonra 3 iş günü içinde Teslimat, DHL / UPS / FedEx ve böylece

Cisco SFP-10G-SR-S stokta her zamanki gibi, gönderilmeye hazır!

kargo toplama.jpg

Neden bizi seçmelisiniz?
  • Büyük Envanter
  • Rekabetçi fiyat
  • Hızlı sevkiyat
  • Hasta ve Deneyimli Servis

neden bizi seçmelisiniz.jpg

Bizimle iletişime geçin

SFP-10G-SR-S modülleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  • Yedi Jiang / Satış Departmanı
  • E-posta: seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp / Wechat: + 86-13923214671

… .......... Cisco Optik Modülü Hakkında Konuşalım SFP-10G-SR-S ………….

İletişim bilgileri
Seven

Telefon numarası : +8613923214671

Naber : +8613670113421