1550nm Dalga Boyu Cisco Optik Modülleri SFP-10G-ZR 10G Temiz Seri 1 Yıl Garanti

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CISCO
Sertifika: FCC ISO
Model numarası: SFP-10G-ZR
Min sipariş miktarı: 1/ADET
Fiyat: USD20-40/pcs
Ambalaj bilgileri: Orijinal Yeni Cisco Ambalaj + Büyük dış ambalaj kutusu
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Günde 60 adet
Şimdi başvurun
Ürün adı: Cisco Modülleri SFP-10G-ZR Açıklama: uyumlu Cisco SFP alıcı-verici modülü
Koşul: Temiz Bağlantı noktası: 0
Paket ağırlığı: 0.5 KG Boyutlar (G x D x Y): 44,5 cm x 44,5 cm x 4,4 cm
Nakliye: DHL FEDEX UPS Vb Garanti: 1 yıl

Ürün resmi

Cisco Uyumlu modüller SFP-10G-ZR 10G SFP modülü

♦ Detay: SFP-10G-ZR Cisco SFP-10G-ZR, çok hızlı bir 10GBASE-ZR, 10GBASE-ZW ve OTU2 / OTU2e modülüdür. Standart Tek Modlu Fiberde (SMF, G.652) yaklaşık 80 kilometreye kadar olan bağlantı uzunluklarını destekler. Bu arayüz 10 Gigabit Ethernet standardının bir parçası olarak belirtilmemiştir ve bunun yerine Cisco teknik özelliklerine göre üretilmiştir.

Ürün Açıklaması

Cisco SFP-10G-ZR: Uyumlu Cisco Temiz Seri (AB veya AB dışı)

SMF için Cisco 10GBASE-ZR SFP10G Modülü

1 Tablo 1 Cisco modülünün Hızlı Özelliklerini göstermektedir SFP-10G-ZR

Marka adı Cisco
Ürün model numarası SFP-10G-Z-=
Form faktörü Eklenti modülü
Elyaf Türü 10GBASE-ZR 1550nm SMF
Kablo mesafesi 80km
Çekirdek boyutu (mikron) G.652
Dalga boyu (nm) 1550
ilgili ürünler

Cisco Optik modül SFP-10G-ZR olarak Aşağıdaki Cisco itmes'leriyle de ilginizi çekebilir:

ilgili ürünler.jpg

Paketleme ve nakliye

SFP-10G-ZR nasıl paketlenir ve gönderilir?

Ambalaj: orijinal CISCO kutusunun içinde ve dışında korumalı bir karton

Nakliye: sipariş sonra 3 iş günü içinde Teslimat, DHL / UPS / FedEx ve böylece

Cisco SFP-10G-ZR stokta her zamanki gibi, gönderilmeye hazır!

kargo toplama.jpg

Neden bizi seçmelisiniz?
  • Büyük Envanter
  • Rekabetçi fiyat
  • Hızlı sevkiyat
  • Hasta ve Deneyimli Servis

neden bizi seçmelisiniz.jpg

Bizimle iletişime geçin

SFP-10G-ZR modülleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  • Yedi Jiang / Satış Departmanı
  • E-posta: seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp / Wechat: + 86-13923214671

… .......... Cisco Optik Modül Hakkında Daha Fazla Konuşalım SFP-10G-ZR ………….

İletişim bilgileri
Seven

Telefon numarası : +8613923214671

Naber : +8613670113421