Alıcı-Verici Cisco Optik Modüller Katı Malzemeler GLC-SX-MMD = Uyumlu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CISCO
Sertifika: FCC ISO
Model numarası: GLC-SX-MMD =
Min sipariş miktarı: 1/ADET
Fiyat: USD30-60/pcs
Ambalaj bilgileri: Orijinal Yeni Cisco Ambalaj + Büyük dış ambalaj kutusu
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Günde 60 adet
Şimdi başvurun

Ürün resmi

Cisco Optik SFP Alıcı-Verici Modülü GLC-SX-MMD =

♦ Detay: GLC-SX-MMD = GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP sadece Çok Modlu Fiber için üretilmiştir. IEEE 802.3z 1000BASE-SX standardına uyumlu 1000BASE-SX SFP, 550 m'ye kadar 50 μm'lik çok modlu fiber bağlantılarla ve 220 m'ye kadar 62,5 Distribm Fiber Dağıtılmış Veri Arabirimi (FDDI) -tograd modlu fiberlerde çalışır. Lazerle optimize edilmiş 50 mikron çok modlu fiber kablo üzerinden 1 km'ye kadar destek verebilir. 850-nm dalga boyu, genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı ve DOM desteği, çift LC / PC konektörü.

Ürün Açıklaması

Cisco GLC-SX-MMD: Yeni Mühürlü Temiz Seri (AB veya AB Dışı)

Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP alıcı-verici modülü, MMF, 850nm, DOM

Tablo 1, GLC-SX-MMD'nin Hızlı Özelliklerini göstermektedir.

Cihaz tipi SFP (mini-GBIC) alıcı-verici modülü - LC çoklu mod
Form faktörü Eklenti modülü
Kablolama tipi 1000Base-SX, Fiber Kanal
Veri aktarım hızı 1.25 Gb / sn
Optik dalga boyu 850 nm
Veri Bağlantısı Protokolü Gigabit Ethernet, Fiber Kanal
Veri Bağlantısı Protokolü 550 m
Boyutlar (WxDxH) 1.37 cm x 5.825 cm x 1.352 cm
İçin tasarlandı

Cisco 3825, 3825 V3PN, 3845, 3845 V3PN, 7301, 7301 VAM2 +; Katalizör 2950, ​​2950ST, 2960, 2960S, 2970G, 3560, 3560G, 3560X, 3750, 3750G; Catalyst Express 500, 500G; CSS 11503; Yönetici Motoru 720, II-Plus-TS

ilgili ürünler

LC GLC-SX-MMD olarak Aşağıdaki Cisco itmes'leriyle de ilginizi çekebilir:

ilgili ürünler.jpg

Paketleme ve nakliye

GLC-SX-MMD = nasıl paketlenir ve gönderilir?

Ambalaj: orijinal CISCO kutusunun içinde ve dışında korumalı bir karton

Nakliye: sipariş sonra 3 iş günü içinde Teslimat, DHL / UPS / FedEx ve böylece

Cisco GLC-SX-MMD = stoktaki her zamanki gibi, gönderilmeye hazır!

kargo toplama.jpg

Neden bizi seçmelisiniz?
  • Büyük Envanter
  • Rekabetçi fiyat
  • Hızlı sevkiyat
  • Hasta ve Deneyimli Servis

neden bizi seçmelisiniz.jpg

SSS

S: Bu Cisco modülü GLC-SX-MMD = NIB mi?

A: Evet, NIB ve temiz seri.

S: GLC-SX-MMD = 'nin garanti süresi ne kadardır?

A: Biz yeni öğeler için 1 yıl garanti ve kullanılan için 90 gün garanti.

S: GLC-SX-MMD = 'yi bana nasıl gönderirsiniz?

A: Biz DHL ile işbirliği, TNT, Fedex, UPS doğrudan, iletici aracılığıyla değil, bu yüzden çoğu zaman onları daha hızlı yollayabilirsiniz. Her zaman Asya'ya 1-2 gün, AB'ye ve Orta Doğu'ya 2-3 gün sürer.

Bizimle iletişime geçin

GLC-SX-MMD = hakkında daha fazla bilgi edinin. Lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  • E-posta: seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp / Wechat: + 86-13923214671
  • Ekleme: 7 / F PARLAK YOL KULESİ NO. 31 MONG KOK RD, HK.

… ..Biz Cisco Modülü Hakkında Konuşalım GLC-SX-MMD = ………… ....

İletişim bilgileri
Seven

Telefon numarası : +8613923214671

Naber : +8613670113421